1. Anasayfa
 2. Sinema

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 Filmi

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 Filmi
0

Galaksinin Koruyucuları Vol. 3, Muhafızlar üçlemesine uygun bir sonuçtur. MCU hayranlarını memnun edecek komik, iç açıcı ve aksiyon dolu bir film. Pratt, Saldaña, Bautista, Diesel, Cooper, Gillan, Klementieff, Sean Gunn, Debicki, Poulter, Iwuji, Bakalova ve Stallone ile hepsi harika performanslar sergileyen oyuncu kadrosu mükemmel. Aksiyon sekansları heyecan verici ve iyi koreografiye sahip. Hikaye duygusal ve içten. Ve film, ilk iki Guardians filmini bu kadar popüler yapan mizah ve yürekle dolu.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 o kadar özel ki karakterlerini ele alma biçimi. Koruyucular bir aile ve film, onların birbirleriyle olan ilişkilerini keşfetme konusunda harika bir iş çıkarıyor. Film boyunca büyüdüklerini ve değiştiklerini görüyoruz ve onları derinden önemsiyoruz. Bu, izledikten sonra uzun süre sizinle kalacak bir film.

#image_title

MCU hayranıysanız, kesinlikle Guardians of the Galaxy Vol. 3. Sizi eğlendirecek ve duygulandıracak harika bir film. Ve eğer MCU hayranı değilseniz, o zaman bu başlamak için harika bir film. Herkese hitap edecek eğlenceli, heyecanlı ve duygusal bir film.

İşte Galaksinin Koruyucuları Vol. 3:

5 üzerinden 5 yıldız

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert