1. Anasayfa
 2. Sinema

Black Mirror 6. Sezon

Black Mirror 6. Sezon
0

Black Mirror 6. Sezon: Ne Beklemeli?

Black Mirror, Charlie Brooker tarafından yaratılan bir İngiliz bilim kurgu antolojisi televizyon dizisidir. Dizi , özellikle yeni teknolojilerin beklenmedik sonuçları açısından modern toplumu inceliyor. Her bölüm bağımsız, farklı bir oyuncu kadrosu ve hikayeyi takip ediyor, genellikle alternatif bir şimdiki zamanda veya yakın gelecekte geçiyor, genellikle karanlık ve hicivli bir tonla.

Black Mirror ilk olarak 2011’de Birleşik Krallık’ta Channel 4’te yayınlandı. Dizi, eleştirel beğeni topladı ve düşündürücü ve genellikle rahatsız edici hikayeleriyle övüldü. Black Mirror, bir Peabody Ödülü ve üç Primetime Emmy Ödülü dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.

Black Mirror 6. Sezon, Haziran 2023’te Netflix’te prömiyer yapacak. Sezon, her biri farklı kişiler tarafından yazılan ve yönetilen beş bölümden oluşacak. 6. Sezonun oyuncu kadrosunda Aaron Paul, Zazie Beetz, Josh Hartnett ve Salma Hayek Pinault yer alıyor.

#image_title

Black Mirror 6. sezondaki hikayeler hakkında pek bir şey bilinmiyor ancak Charlie Brooker, sezonun önceki sezonlardan „daha karanlık ve daha rahatsız edici“ olacağını söyledi. Ayrıca sezonun yapay zeka ve iklim değişikliği gibi yeni temaları keşfedeceğini söyledi.

Black Mirror 6. Sezon, serinin hayranları için mutlaka izlenmesi gereken bir sezon olacak. Sezon düşündürücü, rahatsız edici ve eğlenceli olmayı vaat ediyor.

İşte Black Mirror 6. Sezon’dan bekleyebileceğimiz bazı şeyler:

 • Karanlık ve rahatsız edici hikayeler: Charlie Brooker, 6. Sezonun önceki sezonlardan „daha karanlık ve daha rahatsız edici“ olacağını söyledi. Black Mirror kasvetli ve rahatsız edici hikayeleriyle tanındığı için bu şaşırtıcı değil.
 • Yeni temalar: Brooker ayrıca 6. Sezonun yapay zeka ve iklim değişikliği gibi yeni temaları keşfedeceğini söyledi. Bunlar hem önemli hem de güncel konular ve Black Mirror’ın bunları nasıl ele aldığını görmek ilginç olacak.
 • Yıldızlarla dolu bir kadro: Black Mirror 6. Sezon’da Aaron Paul, Zazie Beetz, Josh Hartnett ve Salma Hayek Pinault gibi yıldızlarla dolu bir kadro var. Bu sezonun heyecanını artıracağı kesin.

Genel olarak, Black Mirror 6. Sezon, serinin hayranları için mutlaka izlenmesi gereken bir sezon olacak. Sezon düşündürücü, rahatsız edici ve eğlenceli olmayı vaat ediyor.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert