1. Anasayfa
 2. Yaşam Tarzı

Mullet Saç Kesimi Nedir, Kimlere Yakışır

Mullet Saç Kesimi Nedir, Kimlere Yakışır
0

Mullet, başın üst kısmındaki ve yanlardaki saçların kısa, arka kısımdaki saçların ise uzun olduğu bir saç modelidir. Mullet 1970’lerde ve 1980’lerde popülerdi, ancak son yıllarda geri dönüş yaptı.

Mullet, çeşitli yüz şekillerine ve saç tiplerine uyabilir. Ancak, kalın, düz saçlı insanlar için en uygunudur. Mullet, kayganlıktan dağınıklığa kadar çeşitli şekillerde de şekillendirilebilir.

Mullet almayı düşünüyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var. Birincisi, Mullet düzenli bakım gerektirir. En iyi şekilde görünmesini sağlamak için saçınızı birkaç haftada bir kestirmeniz gerekecek. İkincisi, Mullet biraz ifade olabilir. Kalabalıktan sıyrılmak konusunda rahat değilseniz, Mullet sizin için doğru saç modeli olmayabilir.

#image_title

Hala Mullet almakla ilgileniyorsanız, sizin için doğru stili bulmanıza yardımcı olacak birkaç ipucu:

Yüz şeklinizi düşünün. Yuvarlak bir yüzünüz varsa, kenarları daha kısa olan Mullet yüzünüzü uzatmanıza yardımcı olacaktır. Oval bir yüze sahipseniz her Mullet tarzı size yakışacaktır. Kare bir yüze sahipseniz, kenarları daha uzun olan bir Mullet yüz hatlarınızı yumuşatmaya yardımcı olacaktır.
Saç tipinizi düşünün. Kalın, düz saçlarınız varsa Mulletinizi çeşitli şekillerde şekillendirebilirsiniz. İnce veya kıvırcık saçlarınız varsa, daha kısa ve daha kolay şekil alan bir saç stilini tercih edebilirsiniz.
Kişisel tarzınızı düşünün. Mullet, kayganlıktan dağınıklığa kadar çeşitli şekillerde şekillendirilebilir. Kişisel tarzınızı yansıtan bir stil seçin.
Mulletin sizin için doğru olup olmadığından hala emin değilseniz, stilistinizle konuşun. Yüz şekliniz, saç tipiniz ve kişisel tarzınız için doğru stili bulmanıza yardımcı olabilirler.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert