1. Anasayfa
 2. Oyunlar

işte GTA 6’nın Çıkış Tarihi!

işte GTA 6’nın Çıkış Tarihi!
0

Take-Two Interactive GTA 6’yı Duyurdu: İşte GTA 6’nın Çıkış Tarihi!

Grand Theft Auto hayranları yıllardır seride yeni bir oyun bekliyor ve sonunda sabırlarının karşılığını alıyor. GTA serisinin yayıncısı Take-Two Interactive, GTA 6’nın geliştirilme aşamasında olduğunu ve 2024 yılında çıkacağını duyurdu.

Duyuru, Take-Two’nun son kazanç görüşmesi sırasında yapıldı. Şirket yaptığı açıklamada, „Grand Theft Auto serisindeki bir sonraki giriş için aktif geliştirmenin devam ettiğini“ ve „Fiscal 2025’te bir sonraki büyüme aşamasına“ gireceğini söyledi.

Bu, GTA 6’nın geliştirilmekte olduğunun ilk resmi onayı, ancak yıllardır söylentisi var. 2021’de Bloomberg, GTA serisinin geliştiricisi Rockstar Games’in biri „Project Americas“ kod adlı iki yeni GTA oyunu üzerinde çalıştığını bildirdi.

#image_title

Rapor ayrıca Project Americas’ın Vice City ve Rio de Janeiro’da geçeceğini ve bir kadın kahramanın yer alacağını söyledi. Bu detayların hala doğru olup olmadığı belli değil, ancak GTA 6’nın Rockstar Games için büyük bir öncelik olduğu açık.

GTA 6’nın çıkış tarihine daha bir yıl var, ancak hayranlar şimdiden olasılıklar konusunda heyecanlı. Son GTA oyunu olan GTA 5, 2013 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri tüm zamanların en çok satan oyunlarından biri haline geldi. GTA 6 ile Rockstar Games’in daha da büyük ve daha iyi bir şey yaratma şansı var.

GTA 6 hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir yıl beklememiz gerekecek, ancak bu arada, tüm zamanların en popüler video oyunu serilerinden birinin dönüşü için hepimiz heyecanlanmaya başlayabiliriz.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert