1. Anasayfa
 2. Sinema

One Piece Drama Fragmanı

One Piece Drama Fragmanı
0

One Piece Drama Fragmanı, Beloved Manga’nın Canlı Aksiyon Uyarlamasını Anlatıyor

Yaklaşan One Piece dramasının ilk fragmanı geldi ve hayranlara sevilen manganın canlı aksiyon uyarlamasından ne bekleyeceklerine dair cezbedici bir bakış sunuyor.

Fragman, dizinin kahramanı Luffy’nin okyanusa bakan bir uçurumun üzerinde durduğu bir fotoğrafla açılıyor. Daha sonra mürettebat arkadaşları Nami, Zoro, Sanji, Usopp ve Chopper, dünyadaki en büyük hazine olan One Piece’i bulma yolculuğuna çıkarken ona katıldı.

Fragman, hayranların diziden bekleyebilecekleri bazı aksiyon ve maceralara kısa bir bakış sunuyor. Luffy’nin korsanlarla savaştığını, tehlikeli adaları keşfettiğini ve hatta dizinin ikonik kötü adamlarından bazılarıyla karşılaştığını görüyoruz.

Fragman ayrıca, Tales ve Dark Souls video oyunu serilerindeki çalışmalarıyla tanınan Motoi Sakuraba tarafından bestelenen şovun orijinal müziklerinden bazılarını da içeriyor.

One Piece dramasının 2023’te Netflix’te prömiyer yapması planlanıyor. Şovun yapımcılığını, aynı zamanda canlı aksiyon Cowboy Bebop uyarlamasından da sorumlu olan Tomorrow Studios üstleniyor.

Fragman hayranlardan karışık tepkiler aldı. Bazı hayranlar en sevdikleri manganın canlandığını görmekten heyecan duyarken, diğerleri dizinin nasıl sonuçlanacağı konusunda şüpheci.

One Piece dramasının başarılı olup olmayacağını sadece zaman gösterecek. Ancak, fragman kesinlikle umut verici bir başlangıç.

 

One Piece drama fragmanı hakkında düşünceleriniz neler?

One Piece dramasını izleyeceğim için şahsen heyecanlıyım. Yıllardır manga hayranıyım ve canlı aksiyona nasıl dönüştüğünü merak ediyorum. Fragman ümit verici görünüyor ve dizinin kaynak materyalin aslına sadık bir uyarlaması olacağını umuyorum.

Bununla birlikte, anime ve manganın canlı aksiyon uyarlamalarının başarısız olabileceğinin de farkındayım. Fullmetal Alchemist: Brotherhood gibi bazı harikalar oldu, ancak Dragonball Evolution gibi bazı aptallar da oldu.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert